18.01.15

Diary 18/1/15

Ahojte!

Dneska nemám vůbec náladu na tématický článek:-(
Takže jsem se rozhodla, že napíšu jen DIARY:-)

Tento týden jsem dopsala poslední kontrolní práce!
Už se uzavřely všechny známky, jen ještě nevím co fyzika:-(
Napište mi do komentářů jaké budete mít VY vysvědčení:-)
Já budu mít asi jedničky a dvojky, učím se někdy do rána a strašně se snažím! :-) začátky nevypadaly dobře, ale teď jsem si už zvykla:-)


Od 2.2-6.2 máme jarní prázdniny, my jedeme už v pátek 30.1 do pátku 6.2 do Alp:-)Po alpách asi v neděli 8.2. jedeme pro králíčka!:-))
Strašně se těším! Budeme mít holčičku zakrslého králíčka beránka:-) jestli budete mít nápady na jména prosím napište mi!:-)


Včera u nás byli známí, kteří bydlí dále než my:-) mají dceru (14) a spali u nás:-)
V sobotu jsem vstávala na oběd dospávala jsem snad celý týden(:D), někdy chodím opravdu pozdě spát, jelikož mám treninky do 19:30 a doma jsem asi ve 20h, potom jdu do sprchy atd., vezmu si večeři a jdu se učit:-(

Rodiče plánují miminko! :-))
Měli mě brzo a vždycky chtěli dvě děti:-))
No a potom nebyl nějak čas, stěhovali jsme se, mamka dodělávala dálkově VŠ, oba rodiče měli dobrou práci, no a teď může mamka pracovat doma, takže možná jestli se zadaří(:D:D) nebudu jedináček:-)
Moje teta je také těhotná takže juchuuuu!:-))


Mějte se krásně

Lilian xoxo❤

4 komentáře:

 1. Já mám taky spánkový deficit,ale to mají podle mě skoro všichni studenti gymnázia.To máš fajn,že budeš mít sourozence,ale bude mezi vámi velký věkový rozdíl:-\.Králíček je hrozně roztomilé zvíře👌👌👌👌.🐇🐰

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, miluji králíčky je to strašně roztomilé🐰🐰ano, velký věkový rozdíl bude!, chtěla bych asi sestru, abych si s ní potom mohla povídat a radit jí!:-) třeba já budu mít 28 a ona 14let, tatkovi to je jedno, možná by chtěl nějákeho fotbalistu:-)

   No a co to tvoje morče? :-(

   Vymazat
  2. Dneska taťka přiveze nějakou věc na odchyt zvířat,pracuje to na principu toho,že morčeti dáme dovnitř pasti mrkev a když si pro ní morče zajde tak se zaním past zavře,myslím si,že už to vyjde.👍👍

   Vymazat
  3. Tak to znám!! A držím palce:-)

   Vymazat